Boli sme pri tom: Profesor Oko prehovoril na súde o homosexuálnej mafii v Cirkvi

Vlado Seman z portálu Christianitas.sk pripravil krátky dokument z nemeckého procesu s profesorom Dariuszom Okom, konaného na základe obvinenia tamojším homosexuálnym kňazom – z urážlivých výrokov. Tie mal vraj profesor napísať na adresu homosexuálnych kňazov a prelátov.

Dokument obsahuje autentické zábery z profesorovho príjazdu do Nemecka, zábery priamo zo súdnej siene, ako aj niekoľko postrehov, ktoré poľský kňaz povedal priamo pre Vlada Semana.

Okrem toho sa divák v dokumente v skratke dozvie o problematike homosexuálnych škandálov v radoch duchovenstva, ktoré drvia Cirkev už mnoho rokov a zvlášť o prípade najbolestnejšom – o činoch laicizovaného amerického kardinála Theodora McCarricka.

Vydavateľstvo Christianitas tento rok uviedlo na knižný trh už 2. doplnené vydanie knihy profesora Dariusza Oka s názvom Levanduľová mafia: S pápežmi a biskupmi proti homo-klikám v Cirkvi – uvedené 2. doplnené vydanie knihy si záujemcovia môžu objednať na adrese:

https://www.christianashop.sk/levandulova-mafia-s-papezmi-a-biskupmi-proti-homo-klikam-v-cirkvi/.

Portál Christianitas.sk priebežne prinášal viacero zaujímavých článkov, tak o knihe profesora Oka, ako aj o jeho boji. Pre tých, ktorým spomínané články unikli, pripájame odkazy na ne:
https://www.christianitas.sk/arcibiskup-jan-orosch-o-homosexualnej-mafii-v-cirkvi-a-knihe-prof-dariusza-oka/
https://www.christianitas.sk/cesta-sebaznicenia-katolickej-cirkvi-v-nemecku/
https://www.christianitas.sk/s-cim-musite-ratat-ked-odhalujete-homosexualnu-kliku-v-cirkvi-recenzia/
https://www.christianitas.sk/prof-dariusz-oko-bojovnik-proti-homo-loby-v-cirkvi-navstivi-slovensko/«
»