fotky_kalendar_2023
fotky_kalendar_20239
fotky_kalendar_20233
fotky_kalendar_20232
fotky_kalendar_202310
fotky_kalendar_20238
fotky_kalendar_20234
fotky_kalendar_20237
fotky_kalendar_20235
fotky_kalendar_20236

IBA OD TEBA ZÁLEŽÍ, KOMU HO DOKÁŽEME POSLAŤ

Podpor kampaň Nadácie Slovakia Christiana a objednaj si jedinečný kalendár „365 dní s Máriou“. Vďaka Tvojej pomoci budeme môcť vyslať náš mariánsky kalendár desaťtisícom slovenských rodín, aby si neustále uvedomovali prítomnosť a ochranu nebeskej Matky Panny Márie, zvlášť v týchto ťažkých časoch.

PREČO SA HO OPLATÍ MAŤ?

„365 dní s Máriou“ je jeden z najpopulárnejších kresťanských nástenných kalendárov, ktorý v priebehu posledných rokov potešil už viac ako 60 000 slovenských rodín. Čo je príčinou toho, že záujem o tento kalendár sa každým rokom zvyšuje?

LÁSKYPLNÁ TVÁR NAŠEJ NEBESKEJ MATKY PANNY MÁRIE 
Na každej strane nášho mariánskeho kalendára sa nachádza obrázok Panny Márie Fatimskej na pozadí najkrajších slovenských miest, aby sme si tak každý deň hlbšie uvedomovali prítomnosť a starostlivosť našej nebeskej Matky Panny Márie o nás a o naše milované Slovensko.

VŠETKY SVIATKY A CIRKEVNÉ SLÁVNOSTI
V kalendári sú uvedené tak cirkevné sviatky ako i rôzne slávnosti, vďaka čomu žiadna dôležitá náboženská udalosť neunikne tvojej pozornosti, ba čo viac – nezabudneš na svojich blízkych najmä meninových oslávencov.

TVOJ NEBESKÝ PATRÓN A ORODOVNÍK NA KAŽDÝ DEŇ
Ľahko si môžeš overiť sviatok daného svätca či blahoslaveného na každý deň a vďaka tomu sa iste nezabudneš pomodliť na jeho príhovor vo svojich potrebách. Prostredníctvom svätých sme bližšie k Bohu – oni nám vyprosujú od nebeského otca potrebné milosti. 

KAŽDÝ ROK JEDINEČNÁ TÉMA
Každý rok kalendár obsahuje novú jedinečnú tému, a týmto tiež pomáha udržiavať a rozvíjať náboženské povedomie a identitu katolíka.

ÁNO, CHCEM PODPORIŤ TÚTO KAMPAŇ A OBJEDNAŤ SI KALENDÁR

kalendar_strany_na_web2
kalendar_strany_na_web3
kalendar_strany_na_web4
kalendar_strany_na_web5
kalendar_strany_na_web6
kalendar_strany_na_web7
kalendar_strany_na_web8
kalendar_strany_na_web9
kalendar_strany_na_web10
kalendar_strany_na_web11
kalendar_strany_na_web12
kalendar_strany_na_web13
kalendar_strany_na_web14
kalendar_strany_na_web15
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Viac ako 30-tisíc kalendárov „365 dní s Máriou“ môže v roku 2023 obohatiť  slovenské rodiny – vrátane tej Tvojej. Podpor túto nezištnú snahu Nadácie Slovakia Christiana a objednaj si Fatimský kalendár. Pošleme ti ho úplne zadarmo a navyše ním po obdržaní zásielky a objednaní dodatkových kusov, ktoré ti opäť zadarmo zašleme na tvoju adresu – môžeš obdarovať aj svojich priateľov a známych.

 

SPOZNAJ PÚTNICKÉ MIESTA SLOVENSKA

V roku 2023 sme chceli upozorniť na najkrajšie a najzaujímavejšie pútnické miesta, aké máme
na Slovensku. Na stránkach kalendára preto nájdete fotografie, aj krátke informácie o ich histórii
či príbehoch, ktoré sa k jednotlivým miestam viažu. Dúfame, že všetci tí, ktorým bude počas nasledujúceho roka tento kalendár robiť spoločnosť, sa nielen dozvedia niečo nové, ale nájdu v ňom
aj tipy na duchovné výlety pre seba, svoju rodinu či priateľov.

ÁNO, CHCEM POMÔCŤ ROZŠÍRIŤ KALENDÁR DO SLOVENSKÝCH RODÍN

Objednávam si kalendár „365 dní s Máriou“ – v počte 1 kus – na rok 2023

V HODNOTE 5 EUR** VRÁTANE POŠTOVNÉHO

Objednávam si kalendár „365 dní s Máriou“ – v počte 1 kus – na rok 2023

V HODNOTE 5 EUR** VRÁTANE POŠTOVNÉHO


Potvrdzujem že všetky vyššie uvedené údaje sú pravdivé a súhlasím so spracovávaním mojich osobných údajov. **** Povinné pole

** Príspevok je dobrovoľným darom na pokrytie nákladov spojených s výrobou a distribúciou objednávaných materiálov.

*** Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov Prevádzkovateľom Nadácia Slovakia Christiana (IČO 50468332) v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 (GDPR). Prevádzkovateľa oprávňujem spracovávať moje osobné údaje v rozsahu: meno a priezvisko, titul, e-mail, telefónne číslo a miesto bydliska za účelom vzájomnej komunikácie a distribúcie informácií o jeho aktivitách, projektoch a výzvach. Súhlas udeľujem na dobu 20 rokov, môžem ho však kedykoľvek odvolať prostredníctvom zaslania správy z príslušného e-mailu na adresu nadacia@slovakiachristiana.sk. Všetky Vaše práva v zmysle slovenských zákonov aj nariadenia GDPR budú zachované.

Viac informácií o kampaniach Nadácie Slovakia Christiana na tel. čísle: (+421) 02 / 222 000 63 (po-pia 8.30-16.00 hod.)