„Hľa, znak spásy, záchrana sveta v nebezpečenstvách.
Kto v ňom umrie, nebude poznať pekelný oheň.” – povedala
Panna Mária z Hory Karmel svätému Šimonovi Stockovi, keď
mu darovala tento vzácny dar.

„Odkedy nosím posvätný škapuliar, môj vzťah k životným, ako aj duchovným ťažkostiam sa úplne zmenil. Prináša mi tiež útechu v ťažkostiach a starostiach, od ktorých život neušetrí nikoho…“
Mária z Lučenca

Potrebujeme ešte väčší dôkaz o tom, akým veľkým darom Panny Márie je škapuliar, nie len pre nás – pre Vás, pre mňa, či našich blízkych?

Prijímite a vždy pri sebe noste preslávny škapuliar. Ak ho máte povzbuďte k jeho noseniu aj vašich blízkych. Pamätajte a nezabudnite, že jeho nosenie je podmienené obradom, ktorý je spojený s udelením tohoto sakramentália. Ak ho ešte nemáte – zadarmo Vám ho pošleme ako darček spolu s knihou a modlitebnou kartičkou, kde sa dozviete všetko potrebné o tomto obrovskom dare, ktorý nám darovala Panna Mária.

Chcem, aby tento znak spásy a záchrana v nebezpečenstvách (práve teraz v čase pandémie, keď prišlo o život toľko ľudí) mohli dostať všetci, preto si objednávam knihu Posvätný Škapuliar – znak spásy v hodnote 7 EUR** vrátane poštovného, ku ktorej ako darček dostanem samotný posvätný škapuliar a modlitebnú kartičku.


Potvrdzujem že všetky vyššie uvedené údaje sú pravdivé a súhlasím so spracovávaním mojich osobných údajov. **** Povinné pole

** Príspevok je dobrovoľným darom na pokrytie nákladov spojených s výrobou a distribúciou objednávaných materiálov.

*** Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov Prevádzkovateľom Nadácia Slovakia Christiana (IČO 50468332) v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 (GDPR). Prevádzkovateľa oprávňujem spracovávať moje osobné údaje v rozsahu: meno a priezvisko, titul, e-mail, telefónne číslo a miesto bydliska za účelom vzájomnej komunikácie a distribúcie informácií o jeho aktivitách, projektoch a výzvach. Súhlas udeľujem na dobu 20 rokov, môžem ho však kedykoľvek odvolať prostredníctvom zaslania správy z príslušného e-mailu na adresu nadacia@slovakiachristiana.sk. Všetky Vaše práva v zmysle slovenských zákonov aj nariadenia GDPR budú zachované.

Viac informácií o kampaniach Nadácie Slovakia Christiana na tel. čísle: (+421) 02 / 222 000 63 (po-pia 8.30-16.00 hod.)