Slávnostná prezentácia výnimočnej knihy Revolúcia a Kontrarevolúcia

 V bratislavskej kaviarni Adriana, sa pred nedávnom konalo slávnostné predstavenie knihy prof. Plinia Corrêu de Oliveiru Revolúcia a Kontrarevolúcia, ktorú na slovenský trh prináša vydavateľstvo Christianitas.

Po stručnom uvedení knihy bol odvysielaný niekoľkominútový dokument, ktorý zaujímavým spôsobom priblížil sexuálnu revolúciu z roku 1968. Táto udalosť bola len ďalším kamienkom do mozaiky veľkej historickej Revolúcie, ktorá sa de facto začala už tzv. Lutherovou „reformáciou“ a pokračovala Francúzskou revolúciou v roku 1789 a tzv. októbrovou revolúciou v cárskom Rusku v roku 1917. Po roku 1968 teda dnes čelíme už „4. revolúcii“, zvanej „transgenderová“.

Nasledoval krátky príhovor zástupcu šéfredaktora christianitas.sk Mateja Gavláka, na tému „Zasvätenie Ruska ako akt Kontrarevolúcie“. Matej Gavlák uviedol, že zasvätenie vykonané pápežom Františkom 25. marca bolo jednoznačne najbližšie požiadavkám, ktoré predniesla Panna Mária vo Fatime. Podľa neho si však ani teraz nemôžeme byť úplne istí, či zasvätenie bolo prijaté Nebom – to ukáže až čas – avšak ako podotkol, sama Matka Božia sľúbila, že Rusko raz bude právoplatne zasvätené, že sa to na sto percent udeje.

samotná kniha

Na záver večera vystúpil aj správca Nadácie Slovakia Christiana, Martin Komár. Ten v príhovore parafrázoval slová kardinála Müllera, ktorý sa otvorene vyjadril, že liberálni kardináli Marx a Hollerich hlásajú herézy. Dôležité je počúvať to, čo hovorí Kristus, nie herézy liberálnych kardinálov.

Správca nadácie Slovakia Christiana a iniciátor vydania knihy Revolúcia a Kontrarevolúcia
Matej Gavlák zástupca šéfredaktora christiantias.sk

Kolega Vlado Seman nám odprezentoval niekoľkominútový videodokument, v ktorom vysvetlil podstatu Revolúcie a Kontrarevolúcie. Knihu Revolúcia a Kontrarevolúcia si môžu záujemcovia objednať / zakúpiť na tejto adrese: https://www.christianashop.sk/prof—plinio-oliveira-revolucia-a-kontrarevolucia/.«
»