Fatimský kalendár – pre vás na rok 2022, sme pripravili aj tento rok …

Viac ako 60-tisíc kalendárov „365 dní s Máriou“ môže v roku 2022 obohatiť  slovenské rodiny – vrátane tej Tvojej. Podpor túto nezištnú snahu nadácie Slovakia Christiana a objednaj si Fatimský kalendár. Pošleme ti ho úplne zadarmo a navyše ním po obdržaní zásielky a objednaní dodatkových kusov, ktoré ti opäť zadarmo zašleme na tvoju adresu – môžeš obdarovať aj svojich priateľov a známych.

kalendar

„365 dní s Máriou“ je jeden z najpopulárnejších kresťanských nástenných kalendárov, ktorý v priebehu posledných rokov potešil už viac ako 180 000 slovenských rodín.“

Prečo sa záujem o tento Fatimský kalendár každým rokom zvyšuje?

Čo je naozaj také príťažlivé na tomto kalendári – na prvý pohľad obyčajnom kúsku papiera?

ŽIVOT PÁTRA PIA – OBJEDNAJ SI KALENDÁR NA ROK 2022 !!!

pater pio

V  roku 2022 je témou osoba a žiarivý príklad svätosti sv. Pátra Pia z Pietrelciny. Na stránkach kalendára sme preto zaradili veľmi zaujímavé a pre mnohých často nové informácie o tejto fenomenálnej postave našej cirkevnej histórie. Dúfame, že nábožní odoberatelia kalendára objavia v sv. Pátrovi Piovi jedného z tých svätých pútnikov v slzavom údolí sveta, ktorí nám vďaka Božej milosti a skrze svoju vieru a lásku, osvecujú cestu k večnej blaženosti.

Viac sa môžete dozvedieť na stránke www.roksmariou.sk«
»