Som šťastný a ďakujem vám, že ste ma pred tromi rokmi oslovili a stal som sa členom vašej nadácie

PBJK!

Vážená nadácia,

srdečne vás pozdravujem a želám vám veľa tvorivých síl vo vašej práci. Ďakujem vám za diplomy a prijatie za apoštola Fatimy. Diplomy a kalendár mám upevnené na stene pred svojim pracovným stolom a vždy, keď si sadám za stôl, spomeniem si na vašu záslužnú prácu a venujem vám krátku modlitbu.

Zistil som, že členom nadácie som už plné tri roky. Vidím, že veľa vecí sa podarilo urobiť. Som šťastný a ďakujem vám, že ste ma pred tromi rokmi oslovili a stal som sa členom vašej nadácie. Budem aj naďalej modlitbami a aj finančne podporovať nadáciu a šíriť svedectvo Fatimskej Panny Márie.

Stačí jedna pandémia covidu a ľudia sa stali netolerantní, navzájom sa pre maličkosti osočujú a urážajú.

Preto je potrebná vaša nadácia, aby ľudí vyzývala na zmierenie, na vzájomný rešpekt a lásku, ktoré tak chýbajú v dnešnom svete. Už Panna Mária Fatimskávo svojich zjaveniach upozorňovala, že ak sa ľudia nepolepšia, Pán Boh na nich zošle rôzne trápenia a pohromy. A už je to tu. Vybuchujú sopky, sú zemetrasenia, veľké požiare, hurikány, veľké sucho, hladomor, epidémia covid a naposledy vojna na Ukrajine.

Budeme sa modliť ešte viac za všetkých ľudí a prosiť Boha o odpustenie. K tomu nám pomôže aj nadácia a hlavne naša Fatimská Panna Mária.

Srdečne vás zdraví

Mikuláš, Košice«
»